SveikataŠis mišinys išvalo visą organizmą – tik 5 paprasti ingredientai

Šis mišinys išvalo visą organizmą – tik 5 paprasti ingredientai

Kartais atrodo, kad be vaistų – niekur. Vos peršalus, skubame į vaistinę, pamiršdami, kad gamta turi stipresnių, saugesnių ir ilgalaikę naudą teikiančių priemonių.

Vienas iš tokių – naminis mišinys iš penkių natūralių ingredientų, kurio poveikį organizmas pajunta greičiau nei tikimasi. Ir svarbiausia – jis ne tik malšina simptomus, bet stiprina visą imuninę sistemą iš pagrindų.

Šio mišinio galia slypi paprastume. Jokių sudėtingų receptų ar brangių papildų – tik natūralūs produktai, kurių derinys jau seniai naudojamas liaudies medicinoje kaip stiprus natūralūs antibiotikai.

Kodėl šis mišinys toks veiksmingas?

Šio natūralaus mišinio veiksmingumas slypi ne tik kiekvieno ingrediento savybėse, bet ir jų derinyje. Kai juos sujungiame, poveikis tampa stipresnis nei kiekvieno atskirai.

Kiekvienas iš penkių ingredientų – česnakas, imbieras, medus, obuolių actas ir kajeno pipirai – turi savo vaidmenį. Kartu jie ne tik naikina bakterijas, bet ir stiprina imuninę sistemą, gerina virškinimą, mažina uždegimus bei valo organizmą nuo toksinų.

Svarbiausia tai, kad šie stiprūs natūralūs antibiotikai veikia švelniai – jie negriauna žarnyno mikrofloros ir nesukelia šalutinių poveikių, kurių dažnai bijoma vartojant sintetinius vaistus.

Kiekvienas ingredientas – savotiška stiprybė

Paprasti virtuvės produktai kartais slepia daug daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Štai kaip veikia kiekvienas šio mišinio komponentas:

1. Česnakas
Allicinas – stiprus antibakterinis junginys – naikina virusus, bakterijas ir grybelius. Tuo pačiu stiprina imunitetą ir mažina uždegiminius procesus.

2. Imbieras
Veikia priešuždegimiškai, malšina skausmą, gerina virškinimą ir naikina patogenus. Puikiai tinka peršalus ar jaučiant pykinimą.

3. Medus
Turi antibakterinių savybių, ramina gerklę, padeda kovoti su infekcijomis. Taip pat skatina audinių gijimą ir saugo organizmą nuo oksidacinio streso.

4. Obuolių actas
Padeda kovoti su kenksmingomis bakterijomis, palaiko šarmų-rūgščių pusiausvyrą ir gerina virškinimą. Daug kas jį vertina kaip natūralų organizmo „valiklį“.

5. Kajeno pipirai
Gerina kraujotaką, mažina uždegimus ir aktyvina medžiagų apykaitą. Juose esantis kapsaicinas stiprina organizmo atsparumą.

Šis penketukas veikia sinergiškai – kiekvienas jų papildo kitą ir stiprina bendrą poveikį. Tokia kombinacija gali būti ypač naudinga pajutus pirmuosius peršalimo, gerklės ar virškinimo sutrikimų simptomus.

Kaip pasigaminti šį mišinį namuose

Nereikia jokios specialios įrangos ar retų ingredientų – viską rasi savo virtuvėje arba artimiausioje parduotuvėje. Ir svarbiausia – tai tikrai neužtruks ilgai.

Reikės:

  • ½ stiklinės smulkinto česnako
  • ½ stiklinės tarkuoto imbiero
  • ½ stiklinės natūralaus medaus
  • ¼ stiklinės obuolių acto
  • 2 valg. šaukštų kajeno pipirų

Visus ingredientus sudėk į stiklinį indą ir gerai išmaišyk. Mišinys turi būti vientisas, kvapnus, šiek tiek aitrus.

Uždenk ir palik 1–2 paroms, kad susigertų. Tada laikyk šaldytuve – ten jis išliks veiksmingas iki dviejų savaičių.

Kaip vartoti šį mišinį

Geriausia šį natūralų mišinį vartoti rytais – ant tuščio skrandžio, užgeriant šiltu vandeniu. Tokiu būdu suaktyvinamas virškinimas ir imunitetas dar iki pusryčių.

Jei jau jauti pirmuosius peršalimo ar uždegimo požymius – padidink dozę ir vartok 2–3 kartus per dieną. Labai svarbu vartoti reguliariai. Mišinys veikia švelniai, bet nuosekliai.

Nepatinka stiprus skonis? Gali įmaišyti šaukštelį į šiltą arbatą ar užtepti ant duonos su sviestu – efektas išliks.

Tinka ne tik profilaktikai. Šį mišinį drąsiai gali naudoti ir tada, kai organizmui reikia papildomo „spyrio“ – pavasarį, po ligų ar sumažėjus energijai.

Kokioms problemoms padeda šis mišinys?

Stiprus natūralus antibiotikas su česnaku – stiklainis su imbieru ir medumi žaliame fone.
Gydantis mišinys su česnaku gamtoje. – Nuotrauka iš: shutterstock.com

Nors vadinamas natūraliu antibiotiku, šis mišinys veikia daug plačiau. Jis ne tik naikina bakterijas, bet ir padeda organizmui greičiau atsistatyti, kai jaučiamės išsekę, peršalę ar tiesiog „be jėgų“.

Jis ypač naudingas:

  • Kai kamuoja dažni peršalimai ar gerklės skausmai.
  • Esant silpnam imunitetui ar dažnam nuovargiui.
  • Po antibiotikų kurso – atstatant natūralią organizmo pusiausvyrą.
  • Esant virškinimo problemoms – vidurių pūtimui, vangiam skrandžiui.
  • Jei dažnai sergi šlapimo takų infekcijomis ar odos uždegimais.

Tokiais atvejais organizmui reikia pagalbos ne tik išoriškai – svarbu stiprinti iš vidaus. Ir būtent čia šis penkių ingredientų mišinys atlieka savo darbą tyliai, bet efektyviai.

Kada reikėtų būti atsargiems?

Nors tai natūrali priemonė, kaip ir bet kuris stiprus mišinys – ji netinka visiems. Ypač jei turi jautrų skrandį ar virškinimo sistemos sutrikimų – verta pradėti nuo labai mažo kiekio.

Jei vartoji vaistus kraujospūdžiui, skystinančius kraują ar antibiotikus – būtinai pasitark su gydytoju. Česnakas ir imbieras gali sąveikauti su kai kuriais preparatais.

Svarbu ir tai, kad mišinyje esantys ingredientai, nors natūralūs, stipriai stimuliuoja organizmą. Todėl nėščiosios, žindančios moterys ar vaikai neturėtų vartoti jo be aiškių rekomendacijų.

Natūralumas – nereiškia visiško saugumo visiems. Todėl visada stebėk savo kūno reakciją ir rinkis atsakingai.

Išvada

Stiprūs natūralūs antibiotikai, tokie kaip šis penkių ingredientų mišinys, yra viena geriausių alternatyvų norintiems palaikyti sveikatą be vaistų.

Nereikia laukti, kol susirgsime – šią priemonę verta įtraukti į kasdienę rutiną jau dabar. Ji ne tik stiprina imunitetą, bet ir padeda kūnui greičiau atsigauti, kai to labiausiai reikia.

Kartais atsakymai slypi ne vaistinėse, o virtuvėje – tereikia juos pastebėti ir drąsiai išbandyti.

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Skaitykite daugiau