FaktaiFaktai, kurie priverčia susimąstyti

Faktai, kurie priverčia susimąstyti

Straipsnio turinys

Pasaulyje, kuriame gausu informacijos, kai kurie faktai pranoksta kasdienybę ir sukelia mums baimę ir nuostabą. Pasiruoškite, kad jūsų protas būtų ištemptas, iškreiptas ir išplėstas, kai gilinsimės į protu nesuvokiamų faktų rinkinį, kuris meta iššūkį mūsų supratimo pagrindams. Šie apreiškimai privers jus suabejoti tikrove, visata ir savo vieta joje.

„Grand Theft Auto“ franšizė turi ieškinių, kurių bendra suma viršija 1 mlrd.

Yra daug prieštaravimų, susijusių su žaidimu dėl jo žaidimo pobūdžio. „Rockstar North“ susidūrė su daugybe teisinių pretenzijų dėl autorių teisių ir jaunų žaidėjų įtakos seksualiniams ir neteisėtiems veiksmams.

Stručio akis didesnė už jo smegenis.

Jo akys yra maždaug biliardo kamuoliuko dydžio. Viena akis taip pat mažesnė už kitą. Galbūt todėl jie linkę bėgioti ratu.

Vieno cento krašte yra 118 keterų.

Dėl keterų moneta gali nustatyti, ar ji tikra, ar netikra. Tai buvo įgyvendinta ant visų monetų iki XVIII a. Dėl keterų taip pat sunkiau gaminti padirbtas monetas.

Didžiausia akių pora pasaulyje priklauso milžiniškiems kalmarams.

Jo akys yra futbolo kamuolio dydžio ir yra mažiausiai 25 centimetrų skersmens. Didžiausia žuvies akis yra tik maždaug 9 centimetrų pločio, kuri priklauso kardžuvei.

Futbolo kamuoliai kadaise buvo naudojami žaidžiant krepšinį.

Pirmieji krepšinio kamuoliai buvo pagaminti tik 1894 m. Tai reiškia, kad trejus metus nuo žaidimo išradimo žmonės naudojo nereguliuojamus kamuolius.

Rentgeno spinduliai negali aptikti tikrų deimantų.

Taip yra dėl to, kad rentgeno spinduliai negali prasiskverbti arba identifikuoti deimante esančių medžiagų.

Yra 7 skirtingi dvynių tipai.

Be gerai žinomų identiškų ir broliškų dvynių tipų, yra dar 5. Tai apima pusiau identišką, veidrodinį vaizdą, mišrų, chromosomų ir superfecundation bei superfetation.

Libijos nacionalinė vėliava anksčiau buvo tik žalios spalvos.

Nuo 1977 iki 2011 m. jos nacionalinė vėliava buvo vienos spalvos. Prie vėliavos nebuvo pridėta jokių kitų piešinių.

Pingvinai skraido po vandeniu.

Greičiau jie taip gerai plaukia po vandeniu, kad atrodo, lyg skrenda. Pingvinai gali plaukti iki 25 mylių per valandą greičiu.

Pelės Minnės vardas nėra Minė.

Tai Minerva. Minnie Mouse yra slapyvardis, kurį personažui suteikė Ub Iwerks ir Walt Disney. Tikrasis Minnie vardas naudojamas retai.

Elnias Rudolfas yra patelė.

Tai galima pastebėti dėl jo ragų. Elnių patelės išmeta ragus pavasarį ir iki žiemos juos vėl išaugina iki pilno dydžio. Šiaurinių elnių patinas sustabdo augimą žiemą.

1954 m. balandžio 11 d. buvo užfiksuota kaip nuobodžiausia diena pasaulyje.

Statistika rodo, kad jokių reikšmingų įvykių pasaulyje neįvyko. Tai buvo apskaičiuota kompiuterine paieškos programa. Ši programa galėtų apskaičiuoti svarbių įvykių, vykstančių visame pasaulyje, skaičių vienu metu.

Tiramisu išvertus iš italų kalbos reiškia „nunešk mane į dangų“

Tai reiškia, kad šis patiekalas yra toks geras, kad nukels jus į dangų. Šis itališkas desertas yra labai mėgstamas visame pasaulyje ir turi keletą alternatyvių posūkių, kuriuos galite sukurti.

Hitlerio sūnėnas jį išdavė.

Williamas Hitleris bandė šantažuoti savo dėdę grasinimais dėl to, kad jo senelis iš tėvo pusės buvo žydų pirklys. Po to, kai tai nepavyko, jis pabėgo iš Vokietijos ir žurnalui Look parašė straipsnį pavadinimu „Kodėl aš nekenčiu savo dėdės“. Po to Williamas prisijungė prie JAV karinio jūrų laivyno.

Karališkajame laivyne dirbantiems jūreiviams reikia specialaus leidimo užsiauginti barzdą.

Kai tai bus patvirtinta, prieš prisistatant „Master at Arms“ jiems suteikiamos dvi savaitės, kad užaugintų visą komplektą. Tada šis asmuo nusprendžia, ar barzda atrodo pakankamai reprezentatyvi, kad ją išlaikytų.

Žemėje yra mažiau žvaigždžių nei medžių.

Remiantis statistika, planetoje yra apie 3 trilijonus medžių ir tik apie 400 milijardų žvaigždžių Paukščių Take.

Marija ir Džeimsas yra populiariausi vardai visame pasaulyje.

Nuo 1917 iki 2016 metų daugiau nei 5 milijonai berniukų buvo pavadinti Jamesu. Kita vertus, daugiau nei 3,5 milijono mergaičių buvo pavadintos Marija.

Šeštadieniais vaikai gimsta rečiau.

Tarp visų savaitės dienų dauguma vaikų pasaulyje gimsta ketvirtadienį. Taip pat rečiausiai pasitaiko ir gruodžio mėnesį savaitgaliais gimusių kūdikių.

Žinoma, kad danų mamos yra darbščiausios mamos pasaulyje.

Pagal statistiką, Danijoje dirba 82 % motinų. Tuo tarpu kaimyninėse šalyse, pavyzdžiui, Švedijoje ir Nyderlanduose, dirbančių motinų yra tik 50 proc.

„McDonald’s“ kas sekundę parduodami 75 mėsainiai.

„McDonald’s“ svetainėje galite pamatyti, kiek mėsainių buvo parduota realiuoju laiku. Taip pat galite sekti kitų produktų, kurie taip pat buvo parduoti iš viso pasaulio, skaičių.

1700 žmonių kasdien tampa milijonieriais JAV.

Jungtinėse Valstijose yra daugiau nei 8 milijonai šeimų, kurių metinės pajamos viršija 1 milijoną dolerių.

Jūsų akių obuoliai neauga ir nekeičia savo dydžio senstant.

Paprastai keičiasi tik vertikalus matas, bet tik nedaug. Sulaukę 20–21 metų mūsų akys bus nuolatinės būsenos.Neįtikėtini faktai, kuriuos atradome, mūsų pasaulį daro dar įdomesniu ir spalvingesniu. Kiekvienas faktas atskleidžia nežinomas pasaulio detales, kurios dažnai praeina pro šalį mūsų kasdieniame gyvenime.

Nors kai kurie iš šių faktų gali atrodyti keisti ar netikėti, jie primena mums, kad mūsų planeta ir visata yra pilna nuostabių paslaptų, kurias dar turime atrasti. Tad kiekvieną kartą, kai sužinome kažką naujo, prisiminkime, kad žinių troškulys yra tai, kas mus veda pirmyn ir leidžia mums nuolat stebėtis bei mokytis.

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Naudingi straipsniai

Partneriai

Skaitykite daugiau