ĮdomybėsPaslaptingi garsai naktį: Ar pas jus namuose apsigyveno vaiduokliai?

Paslaptingi garsai naktį: Ar pas jus namuose apsigyveno vaiduokliai?

Ar tas traukiantis garsas yra tik vėjas, ar galbūt kažkas… paranormalaus? Jei įtariate, kad jūsų namuose yra vaiduoklis, esate atėję į tinkamą vietą! Šiame straipsnyje padėsime jums nustatyti akivaizdžius požymius, kad turite problemą su vaiduokliu ir kaip jį išvaryti. Be to, jei nenorite išvaryti savo baisiojo svečio, taip pat išnagrinėsime, ar vaiduoklis visada yra nepageidaujamas svečias, ar jis gali būti ramus kambariokas (galbūt kaip Kasperas?).

Vaiduokliai namuose: mitas ar tikrovė?

Ar kada nors jautėte, kad nesate vieni savo namuose? Ar kada nors girdėjote keistus garsus, kuriems negalėjote rasti paaiškinimo? Jei atsakymas yra “taip”, galbūt jūsų namuose yra vaiduoklis. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip nustatyti, ar jūsų namuose yra vaiduoklis, kaip jį išvaryti ir kaip apsisaugoti nuo tolesnės paranormalios veiklos.

Ką turėtumėte žinoti

Požymiai, kad turite vaiduoklį, apima nesuprantamus kvapus ar garsus, tiesioginės elektros nutraukimą ar tiesiog jausmą, kad šalia yra vaiduoklis.

Išvarykite vaiduoklį tiesiogiai paprašydami jį palikti jus ramybėje, o tada išvalykite savo namus nuo bet kokių neigiamų energijų, uždegdami baltas žvakes ir degindami levandų smilkalus.

Užkirsti kelią tolesnei paranormaliai veiklai galite apsupti savo namą druskos ratu ir išdėstyti apsauginius kristalus, pavyzdžiui, howlite, turmaliną ir agatą.

Kaip išvaryti vaiduoklį:

 1. Išvalykite savo namus. Atidarykite langus, kad įeitų šviežio oro ir saulės šviesos, ir deginkite levandų ar šalavijų smilkalus, kad jūsų namai būtų gaivūs ir kvapnūs. Švarūs, gaivūs namai taip pat gerina nuotaiką, o mūsų teigiamos vibracijos gali padėti pašalinti neigiamas.
 2. Apsaugokite savo erdvę. Kai išvarysite vaiduoklį ir išvalysite savo namus nuo neigiamų vibracijų, svarbu sukurti dvasines kliūtis, kad neleistumėte naujiems paranormaliems subjektams įeiti. Galite apsaugoti savo erdvę su konkrečiais akmenimis, tačiau jei turite juos užsisakyti internetu, galite pradėti apsaugoti savo namus naudodami paprastą stalinę druską.
 3. Paprašykite vaiduoklio palikti jus ramybėje. Tai gali skambėti akivaizdu, tačiau kartais tiesiausias kelias yra naudingiausias. Jūsų vaiduoklis gali nesuprasti, kad jis yra nepageidaujamas jūsų namuose, todėl mandagiai paprašyti jį išeiti gali būti veiksminga.
 4. Nepaisykite jų. Kai kuriems vaiduokliams tiesiog reikia dėmesio. Jei linkę reaguoti į traukiančius grindų lentas ar neaiškius šnabždesius, sakydami „Kas čia?“, jūsų vaiduoklis gali jaustis paskatintas tęsti savo elgesį. Veidmainiavimas, kad jums tai nerūpi, gali nusiųsti žinutę jūsų vaiduokliui, kad jis turėtų tai atiduoti.

Kaip žinoti, ar turite vaiduoklį:

 1. Jūs tiesiog… jaučiate tai. Jei jūsų namai suteikia jums šiurpuliukus arba tiesiog jaučiate, kad nesate vieni, paranormalūs subjektai dažnai praneša apie savo buvimą per vibracijas.
 2. Jūs užuodate keistus kvapus. Jei negalite pasikliauti tik jausmais, sekite savo nosimi. Vaiduokliai ir kiti paranormalūs subjektai garsėja neįprastais kvapais.
 3. Jūs nuolat girdite keistus garsus. Ar tai šnabždesiai tamsoje, ar paslaptingi traukiantys ir mušantys garsai, neaiškūs ar netikėti triukšmai yra klasikinis paranormalios veiklos požymis.
 4. Jūsų elektros energija nuolat nutraukiama. Daugelis žmonių, kurie teigė susidūrę su vaiduokliais, sako, kad vaiduokliai pranešė apie savo buvimą trikdami elektros energiją.
 5. Temperatūra staiga nukrenta. Galbūt yra tam tikras kambarys jūsų namuose, kuris visada neaiškiai šaltas, arba temperatūra staiga nukrenta netikėtai.
 6. Jūs matėte… kažką iš savo akių kampo. Tai vadinama periferine vaiduoklio regėjimu.
 7. Jūsų augintiniai elgiasi keistai. Jūsų šuo nenustoja lojant į nieką. Jūsų katė šnypščia į įsivaizduojamas grėsmes.
 8. Jūs prarandate daiktus… tik tam, kad juos rastumėte netikėtose vietose. Tai beveik taip, lyg daiktas atsikeltų ir pajudėtų pats… arba būtų perkeltas.
 9. Jūs turite keistų sapnų. Nors prastos miego kokybės gali būti streso, nerimo ar baimės pasireiškimas, kai kurie žmonės mano, kad keistos vizijos, kurias jie gali matyti miego paralyžiaus metu arba savo košmaruose, yra susijusios su paranormaliais reiškiniais.

Ar visi vaiduokliai yra blogi?

Kai kurie vaiduokliai neša blogą energiją, tačiau daugelis jų ne! Jūsų vaiduoklis gali būti draugiškas, panašus į Kasperą, arba jis gali turėti blogų ketinimų.

Eksperto patarimai:

 • Kaip sugauti vaiduoklį savo namuose? Niekada to nedarykite! Vietoj to, kad bandytumėte sugauti vaiduoklį, sutelkite dėmesį į tai, kad siųstumėte dvasią į tinkamą vietą.
 • Ką reiškia, jei girdite mergaitės šūksnį savo rūsyje? Tai gali reikšti, kad turite labai nusiminusį vaiduoklį savo rūsyje.
 • Ką daryti, jei vaiduokliai vaizduojasi paveiksluose jūsų namuose? Jei vaiduokliai vaizduojasi paveiksluose, nuimkite juos – arba visam laikui, arba pakabinkite juos vietose, kur jūs paprastai neeinatė (jūsų namuose).

Išvada

Vaiduokliai gali būti tikri arba gali būti mūsų vaizduotės vaisius. Tačiau jei manote, kad jūsų namuose yra vaiduoklis, svarbu žinoti, kaip elgtis ir kaip apsisaugoti. Vienas dalykas yra aiškus: paranormalūs reiškiniai visada bus mūsų gyvenimo dalis, ir mes turime mokytis gyventi su jais.

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Naudingi straipsniai

Partneriai

Skaitykite daugiau