PasaulisJauna mama rasta mirusi, kai ji ne kartą maldavo policijos pagalbos

Jauna mama rasta mirusi, kai ji ne kartą maldavo policijos pagalbos

Dramatiški įvykiai prieš mirtį:

Ankščiau, spalio 15 d., Hailey buvo sulaikyta po to, kai skambino policijai iš degalinės priešais Southland Casino West Memfise, Arkansas. Ji paprašė policininkų nuvežti ją iš miesto, nes kažkas ją išgąsdino, teigdama, kad patiria panikos priepuolį.

WREG pranešė, kad ji buvo suvaržyta ir nugabenta į policijos nuovadą, vėliau prašė kalbėtis su tėvais ir pranešė norinti būti patalpinta į psichiatrinę ligoninę.

Teismo sprendimas ir mirties aplinkybės:

jauna mama

Praėjusią savaitę trečiadienį (spalio 18 d.), Hailey pripažino kaltę dėl klaidingo įspėjimo ir buvo nuteista laisvės atėmimo bausme su atidėjimu. Vos po trijų dienų po to Silas buvo rasta mirusi.

Kol kas neaišku, kodėl Hailey buvo pasienyje, tačiau Shelby apygardos šerifo tarnyba neįtaria nusikaltimo.

Mamos liudnesys ir paslaptingas telefonas:

jauna mama rasta negyva

Hailey neturėjo jokių asmens dokumentų, tačiau jos mama, LaRena Darrow, teigia, kad kažkas turi jos telefoną. Ji pasakojo, kad bandžiusi skambinti dukrai, telefonu atsiliepė nepažįstamas vyras.

Darrow sakė: „Aš paklausiau: ‘Kodėl naudojatės mano dukters profiliu?’ Jis atsakė: ‘Atsiprašau, Hailey daugiau neturi telefono.’

Darrow prisiminė paskutinį pokalbį su dukra: „Ji buvo nuostabi mama. Mano anūkas prarado tokį nuostabų žmogų. Ji buvo tikras angelas.”

Tyrimas tęsiasi:

Dabar vyksta tyrimas dėl aplinkybių, susijusių su Hailey mirtimi – vyriausiasis pavaduotojas Anthony Buckner pavadino jį “ypač neįprastu”.

Pagrindiniai faktai:

  • Hailey Silas, 22 metų, buvo rasta mirusi šeštadienio (spalio 21 d.) ryte.
  • Ji buvo areštuota po daugkartinio 911 skambinimo dėl pagalbos.
  • Jos kūnas buvo atrastas tarp Arkansas ir Tennessee sienos.

Šaltinis: UniLad

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Naudingi straipsniai

Partneriai

Skaitykite daugiau