Patarimai7 Patarimai kaip užmušti danties nervą namuose

7 Patarimai kaip užmušti danties nervą namuose

Dantų skausmas gali būti labai nemalonus, ypač jei jis kyla dėl uždegimo arba pažeisto danties nervo. Nors visada geriausia kreiptis į odontologą dėl profesionalaus gydymo, kartais reikia greitai sumažinti skausmą namuose. Šiame straipsnyje pateikaimi 7 patarimai kaip užmušti danties nervą namuose.

1. Naudokite druskos tirpalą

Druskos tirpalas yra paprastas ir veiksmingas būdas sumažinti danties skausmą ir uždegimą. Ištirpinkite šaukštelį druskos stiklinėje šilto vandens ir skalaukite burną keletą minučių. Druskos tirpalas padeda sumažinti bakterijų kiekį ir mažina uždegimą aplink danties nervą.

2. Pritaikykite ledo kompresus

Ledo kompresai gali laikinai sumažinti danties skausmą. Apvyniokite ledo kubelius audiniu ir laikykite prie skaudamo danties 15-20 minučių. Ledo šaltis padės sumažinti uždegimą ir nejautrumą nervui.

3. Naudokite gvazdikėlių aliejų

Gvazdikėlių aliejus yra natūralus anestetikas, kuris gali padėti sumažinti danties skausmą. Paimkite vatos tamponėlį, pamirkytą gvazdikėlių aliejuje, ir pridėkite prie skaudamo danties. Gvazdikėlių aliejus padės laikinai sumažinti skausmą.

4. Venkite karšto ir šalto maisto

Jei jūsų danties nervas yra jautrus, venkite labai karšto arba šalto maisto ir gėrimų. Tai gali sukelti stiprų skausmą. Pasirinkite kambario temperatūros maistą ir gėrimus, kad sumažintumėte skausmą.

5. Naudokite priešuždegiminius vaistus

Priešuždegiminiai vaistai, tokie kaip ibuprofenas, gali padėti sumažinti uždegimą ir skausmą aplink danties nervą. Laikykitės nurodymų ant pakuotės ir nevartokite daugiau nei rekomenduojama dozė.

6. Naudokite česnaką

Česnakas turi natūralių antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Susmulkinkite česnako skiltelę ir uždėkite ją ant skaudamo danties. Laikykite keletą minučių, tada išskalaukite burną šiltu vandeniu. Česnakas gali padėti sumažinti bakterijų kiekį ir sumažinti skausmą.

7. Naudokite arbatmedžio aliejų

Arbatmedžio aliejus yra dar vienas natūralus būdas sumažinti danties skausmą. Pamirkykite vatos tamponėlį arbatmedžio aliejuje ir pritaikykite prie skaudamo danties. Arbatmedžio aliejus turi antibakterinių savybių, kurios gali padėti sumažinti uždegimą.


Nors šie metodai, kaip užmušti danties nervą namuose, gali laikinai sumažinti danties skausmą, jie nėra ilgalaikis sprendimas. Jei skausmas nepraeina ar stiprėja, būtina kreiptis į odontologą. Tik profesionalus gydytojas gali tinkamai įvertinti jūsų būklę ir paskirti reikalingą gydymą.

Išvada

Danties skausmas gali būti labai nemalonus, tačiau yra keletas namų metodų, kurie gali laikinai padėti sumažinti skausmą ir uždegimą. Pasinaudokite šiais patarimais, kaip užmušti danties nervą namuose, tačiau nepamirškite, kad svarbu kreiptis į odontologą dėl ilgalaikio sprendimo ir tinkamo gydymo.

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Naudingi straipsniai

Partneriai

Skaitykite daugiau