SveikataMoters dokumentuota alerginė reakcija baugina žmones

Moters dokumentuota alerginė reakcija baugina žmones

Visi mes esame padarę kvailų klaidų susijusių su savo sveikata, tačiau ne visi susidūrėme su gyvybei pavojinga situacija.

Viena mergina nustebino savo sekėjus prisipažindama, kad nesuprato, jog patiria stiprią alerginę reakciją, net kai jos veidas buvo labai patinęs.

Dokumentuojama reakcija socialiniuose tinkluose:

Shivaika Sewlal, dokumentuodama šią bauginančią patirtį socialiniuose tinkluose, pasidalijo net ir tuo, kaip buvo skubiai nugabenta į ligoninę dėl šios klaidos.

Ironiška, kad ši 29 metų mergina yra žinoma dėl turinio, kurį kuria apie savo stiprias alergijas. Turėdama daugiau nei 590,000 sekėjų TikTok, Cape Town gyventoja dažnai dalinasi patarimais, kaip tvarkytis su maisto netoleravimu, egzema ir astma.

Tačiau, nepaisant to, ji sunkiai atpažino, kad patiria stiprią reakciją, net kai jos veidas pradėjo tinti.

Vlogas apie reakciją:

Filmuodama šią intensyvią reakciją, ji parašė antraštėje: “Aš nesuprantu, kad patiriu gyvybei pavojingą alerginę reakciją…” Pripažindama savo veido būklę, ji pasakė sekėjams: “Nežinau, ar eiti į ligoninę. Jaučiuosi visiškai gerai, tik atrodo, kad viskas nėra gerai.”

Kelionė į ligoninę:

Nors daugelis iš mūsų būtų skubėję į greitosios pagalbos skyrių, ji pripažino, kad liko namuose, nepaisant to, kad vos matė. Situacija tapo tokia bloga, kad jos pastato saugumo sistema jos neatpažino.

Pagaliau atvykusi į ligoninę, merginai buvo papriekaištauta, kad nenaudojo savo adrenalino švirkšto, žinomo prekės ženklo pavadinimu Epi-pen.

Reakcijos priežastis ir sekėjų nuomonės:

alergija

Sewlal galiausiai paaiškino, kad ji nieko nevalgė. Užteko tik paprasto prisilietimo, kad ji susirgtų, dėl ko jai reikėjo 3 injekcijų ir lašalinės.

Nenuostabu, kad sekėjai buvo nusigandę šiuo vaizdo įrašu, kuris jau surinko daugiau nei 22,4 milijonų peržiūrų programėlėje.

Daugelis rūpestingų žiūrovų klausė, kodėl Sewlal nepanaudojo savo adrenalino švirkšto prieš atvykstant į ligoninę.

Pamoka iš patirties:

Sewlal pripažino, kad manė, jog yra “per daug dramatiška” ir ketino išgerti alergijos tabletę prieš einant miegoti. Ji pridūrė: “Kai abejojate, tiesiog eikite į ligoninę!” Mes tik džiaugiamės, kad ji dabar gerai jaučiasi.

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Naudingi straipsniai

Partneriai

Skaitykite daugiau