Naujienos111 metų vyriškis atskleidžia ilgaamžiškumo paslaptį: sėkmė, žuvis ir traškučiai

111 metų vyriškis atskleidžia ilgaamžiškumo paslaptį: sėkmė, žuvis ir traškučiai

Kaip pasiekti ilgaamžiškumą? Pasaulio seniausio vyro patarimai – paprasti, bet efektyvūs. Sužinokite, kaip moderacija, šiek tiek laimės ir tradicinės britų vakarienės gali tapti sveikos gyvensenos raktu.

Seniausias pasaulio žmogus ir jo gyvenimo būdo paslaptys

Johnas Alfredas Tinniswoodas, kuriam šiemet sukako 111 metų, tapo naujuoju „Guinness World Records“ pripažintu seniausiu gyvenusiu žmogumi. Jo paslaptis? Laimė, saikingumas ir kas šeštadienį mėgautis žuvimi su traškučiais.

Gimęs 1912 m. rugpjūčio 26 d. Liverpulyje, Tinniswoodas perėjo per du pasaulinius karus, tarnavo Britų Armijos Apmokėjimo Korpuso nariu Antrajame pasauliniame kare. Nors gyvenimo būdo stebuklingų formulų jis nesiūlo, pabrėžia saikingumo svarbą: niekada nerūkė, retai vartojo alkoholį ir specialios dietos nesilaikė, išskyrus savaitinį žuvies ir traškučių vakarienės ritualą.

„Jeigu per daug gersi, valgysi ar vaikščiosi – galiausiai tai pajausi,“ – sako Tinniswoodas. Vis dėlto, jis teigia, kad svarbiausia yra laimė: „Tai yra visiškai atsitiktinumas. Arba gyveni ilgai, arba trumpai, ir daug ko padaryti negali.“


Išvada

Tinniswoodo gyvenimo istorija – tai priminimas, kad kartais gyvenimo ilgaamžiškumo paslaptis slypi paprastume ir mūsų kasdienių įpročių moderacijoje. Nors kiekvieno žmogaus kelias yra unikalus, sveikas gyvenimo būdas ir teigiamas požiūris gali būti universalūs ingredientai siekiant geros sveikatos ir ilgaamžiškumo. Pasaulio seniausio vyro patarimai – tai priminimas mums visiems: saikingai mėgautis gyvenimo malonumais ir niekada nepamiršti laimės dozės.

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Naudingi straipsniai

Partneriai

Skaitykite daugiau