NaujienosCristiano Ronaldo laimėjo bylą prieš "Juventus", klubas privalo sumokėti portugalui 10 milijonų...

Cristiano Ronaldo laimėjo bylą prieš “Juventus”, klubas privalo sumokėti portugalui 10 milijonų eurų

Italijos futbolo federacija (FIGC) nustatė, kad “Juventus” turi sumokėti savo buvusiam žaidėjui Cristiano Ronaldo daugiau nei 9,7 mln. eurų, įskaitant palūkanas, už įsiskolintus atlyginimus per Covid-19 pandemiją, kuomet žaidėjai buvo paprašyti atidėti dalį savo atlyginimų.

Ronaldo, kuris žaidė “Juventus” komandoje nuo 2018 iki 2021 metų, pradžioje buvo pasirašęs susitarimą dėl atlyginimo atidėjimo, bet vėliau pateikė reikalavimą grąžinti neįvykdytą mokėjimų dalį. Pradinis Ronaldo reikalavimas buvo 19,5 mln. eurų, tačiau po arbitražo sprendimo buvo nuspręsta priteisti jam 9,7 mln. eurų.

Cristiano Ronaldo Juventus
NUOTRAUKA: „GLOBAL LOOK PRESS“.

“Juventus” pareiškė, kad “peržiūrės arbitražo komisijos (FIGC) priimtą sprendimą”, bet pabrėžė, kad sprendime pripažinta, jog klube “nebuvo sukčiavimo”, o jo elgesys “neturėjo įtakos” Ronaldo sprendimui sutikti su atlyginimo sumažinimu.

Klubas buvo priverstas mokėti sumą dėl “ikisutartinės atsakomybės”, kylant iš nesėkmės derantis su žaidėju. Tai atspindi sudėtingumus, su kuriais klubai susidūrė finansiniu požiūriu pandemijos metu, kai buvo mažinti atlyginimai, kad būtų išlaikytas finansinis stabilumas.

Per savo laiką “Juventus”, Ronaldo padėjo klubui laimėti keletą trofėjų, įskaitant du “Serie A” čempionų titulus. Po palikimo “Juventus”, portugalas trumpam grįžo žaisti į “Manchester United”, o šiuo metu žaidžia Saudo Arabijos klube “Al Nasr”.

Populiariausi

Naujausi

Rekomenduojame

Naudingi straipsniai

Partneriai

Skaitykite daugiau